PRO-ELITE     Thursday Friday Saturday Sunday    
      50L Scratch Elimination 10x10 Feature 4x10 Antioquena 12x10 Feature 60L Poker 50L Scratch 10x10 Feature 80L Scratch/Pts 10x10 Feature No Event STANDINGS
Racer # Gender Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Total Points Omnium Pos
Martin Vecchio 15 M 5 3 2 7 1 20   0   0   0   0   0   0   0   0   0 30 1
Tyler Farrar 1 M 3 5 1 10 2 15   0   0   0   0   0   0   0   0   0 30 2
Kyle Buckosky 6 M 1 10 3 5 5 9   0   0   0   0   0   0   0   0   0 24 3
Zak Kovalcik 18 M 2 7 5 3 4 10   0   0   0   0   0   0   0   0   0 20 4
Emile de Rosnay 105 M   1   1 3 12   0   0   0   0   0   0   0   0   0 14 5
Al Urbanski 4 M 4 4   1 7 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 8 7
Dylan Davies 13 M   1 4 4 10 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 8 8
Kenny Williams 12 M   1   1 6 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 9
Gillian Carleton 8 F   1   1 8 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 10
Kelyn Akuna 20 M   1   1 9 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 11
David DiPetrillo 5 M   1   1 11 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 12
Adam Reddy 2 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 13
Aiden Caves 3 M   1 DNS 0 DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0 1 17
Emil Marcetta 7 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 14
Julian Base 10 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 15
Laura Brown 14 F DNS #N/A DNS #N/A DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0 #N/A  
Mike Rothengatter 16 M   1 DNS #N/A DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0 1 18
Steph Roorda 110 F   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 16
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
WOMEN MADISON Thursday Friday Saturday Sunday    
60L 4x15 Madison No Event No Event 80L 4x20 Madison No Event No Event 60L 3x20 Madison No Event No Event 60L 4x15 Madison Win & Out 4x10 Feature STANDINGS
  Riders #, Color Gender Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Total Points Omnium Pos
  Gillian Carleton, Steph Roorda 2, Red F 1 20   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 20 1
  Claire Cameron, Erin Glover 10, Sky Blue F 2 11   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 11 2
  Maggie Coles-Lyster, Kinley Gibson 5, Green F 3 9   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 9 3
  Jenny Gerth/Laura Brown, Jenny Lehmann 7, Purple F 4 6   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 6 4
  Meghan Grant, Melanie von Stettan 3, Dark Blue F 5 0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0 5
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
      F   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
B GROUP Thursday Friday Saturday Sunday    
40L Scratch Elimination 5x10 Feature 40L Poker Feature Antioquena Elimination 40L Scratch 20L Point a Lap 8x10 Feature 40L Scratch Win & Out 4x10 Feature STANDINGS
Racer # Gender Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Total Points Omnium Pos
James Hilyer 31 M 2 7 1 10 3 12   0   0   0   0   0   0   0   0   0 29 1
John Wood 52 M 1 10   0 2 15   0   0   0   0   0   0   0   0   0 25 2
Mike Buckosky 35 M 4 4   0 1 20   0   0   0   0   0   0   0   0   0 24 3
Stuart Lynne 38 M 3 5 4 4 5 9   0   0   0   0   0   0   0   0   0 18 4
John Livingstone 40 M   1 3 5 4 10   0   0   0   0   0   0   0   0   0 16 5
Keifer Livingstone 32 M 5 3 2 7 8 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 13 6
Gary Bone 27 M   1 5 3 6 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 7 7
Jackson Pickell 28 M   1   1 7 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 8
Erin Glover 25 F   1   1 9 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 9
John Sonnenschein 43 M   1   1 10 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 10
Brendan Cowley 21 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 11
Claire Cameron 22 F   1 DNS #N/A   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 4 17
Colin Rimes 23 M DNS #N/A DNS #N/A DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0 #N/A  
Dan Schmit 24 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 12
Evan Carey 26 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 13
Kinley Gibson 9 F   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 14
Murray Shaw 36 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 15
Ryan Golbeck 37 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 16
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
C GROUP Thursday Friday Saturday Sunday    
30L Scratch Elimination 4x10 Feature Antioquena Elimination 30L Poker 30L Scratch 20L Point a Lap 5x10 Feature Win & Out 30L Scratch 3x10 Feature STANDINGS
Racer # Gender Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Total Points Omnium Pos
Stephen Butchart 57 M 2 7 1 10 1 20   0   0   0   0   0   0   0   0   0 37 1
Spencer Mulder 58 M 1 10 2 7 4 10   0   0   0   0   0   0   0   0   0 27 2
Ephraim Soira 51 M   1   1 2 15   0   0   0   0   0   0   0   0   0 17 3
Niall Dempsey 50 M   1   1 3 12   0   0   0   0   0   0   0   0   0 14 4
Jenny Gerth 45 F 4 4 5 3 8 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 10 5
Chad Eberle 42 M   1   1 5 9   0   0   0   0   0   0   0   0   0 11 6
George Malczynski 44 M 3 5 4 4   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 12 7
Meghan Grant 48 F 5 3   1 9 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 7 8
Ryan Cousineau 54 M   1 3 5   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 9 9
Melanie von Stetten 49 F   1   1 7 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 10
Tom Baker 106 M   1   1 6 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 11
Jason Reddy 60 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 12
Joe Donoghue 46 M DNS #N/A DNS #N/A DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0 #N/A  
Maggie Coles-Lyster 47 F DNS #N/A DNS #N/A DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0 #N/A  
Malcom Faulkner 59 M   1   1   3   0   0   0   0   0   0   0   0   0 5 13
Paul Baker 104 M DNS #N/A DNS #N/A DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0 #N/A  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Youth Women Thursday Friday Saturday Sunday    
25L Scratch 3x10 NO EVENT NO EVENT NO EVENT NO EVENT Antioquena 4x10 NO EVENT No Event No Event No Event STANDINGS
Racer # Gender Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Total Points Omnium Pos
Gillian Ellsay 67 F 1 10 2 7   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 17 1
Maggie Coles-Lyster 65 F 4 4 1 10   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 14 2
Robynne Shannon 78 F 2 7 4 4   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 11 3
Brenna Pauly 63 F   1 3 5   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 6 4
Clara  Mackenzie 66 F 3 5   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 6 5
Megan Mcdonald 73 F   1 5 3   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 4 6
Alex Grant 61 F 5 3   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 4 7
Alexandria Bowmer 62 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 8
Christy Moser 81 F DNS 0 DNS #N/A   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 #N/A  
Holly Simonson 68 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 9
Kelsey Mcdonald 69 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 10
Kia Van der Vliet 70 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 11
Morgan Swan 74 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 12
Natasha Weninger 75 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 13
Rachel Carey 76 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 14
Sophie de Boever 79 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 15
Tarryn Cote 80 F   1   1   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 2 16
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Youth Men   Thursday Friday Saturday Sunday    
      NO EVENT NO EVENT NO EVENT 30L Scratch 4x10 NO EVENT No Event No Event NO EVENT Antioquena 4x10 No Event STANDINGS
Racer # Gender Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Place Points Total Points Omnium Pos
Ahmeil Flett-Brown 81 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Brodie Hay 83 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Chris McLeod 84 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Colin Aspen 85 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Ethan Pauly 86 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Isaac Vandervliet 87 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Jake Vandervliet 90 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
John Wilcox 92 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Jorn Schumann 95 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Josh Wheeler 96 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Lachlan Fraser 97 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Logan Simonson 100 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Mackie Bryson-Bucci 101 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
Sage Parikh 102 M   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0  
        0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 0